Alternatywa dla tradycyjnej energetyki

6 czerwca, 2022

Wykorzystaj parking do
wytwarzania energii!

Panele fotowoltaiczne na gruncie to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich tych, którzy nie posiadają możliwości wykorzystania dachu jako lokalizacji dla własnej elektrowni fotowoltaicznej. Jeśli nie mamy możliwości montażu fotowoltaiki na dachu to fotowoltaika na gruncie okaże się być świetną alternatywą!

Instalacje gruntowe.
Dlaczego warto je wybrać?

Nieustannie rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że instalacja przydomowej elektrowni staje się doskonałym sposobem na oszczędność. Dodatkowo, warto pamiętać, że istnieje szereg możliwości uzyskania dofinansowania do naszej przydomowej elektrowni, które sprawi, że nakład kosztów zwróci nam się wyjątkowo szybko! Jakie jeszcze zalety posiadają instalacje gruntowe?

Dlaczego
instalacje gruntowe?

Zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa budowlanego przydomowa gruntowa instalacja fotowoltaiczna o mocy elektrycznej do 50 Kpw nie wymaga żadnych zezwoleń ani pozwolenia na budowę.

Możliwość optymalizacji
ustawień modułów

Moduły na gruncie możemy instalować w dowolny sposób, tak by osiągnąć jak najlepsze nasłonecznienie, a co za tym idzie – odpowiednią ilość energii. Dzięki temu możesz wykonać niezbędną konserwację paneli fotowoltaicznych bez większego wysiłku oraz bez konieczności wchodzenia na dach budynku.

Rozpocznijmy współpracę
przy Twoim projekcie.

Zadzwoń do nas
+48 535 980 670

Napisz do nas
kontakt@topcoat-consulting.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego