Pozyskuj energię ze słońca!

Jak działa fotowoltaika?

Fotowoltaika to cały proces, na który składają się różne etapy, z których powstaje prąd. Własna instalacja fotowoltaiczna to fantastyczna inwestycja, mnóstwo oszczędności i satysfakcja z dobrze zainwestowanych pieniędzy – przekonaj się sam! Zadzwoń do nas, a my dopasujemy instalację dla potrzeb Twojego domu.

Fotowoltaika polega na zjawisku konwersji promieniowania słonecznego w prąd elektryczny za pomocą paneli fotowoltaicznych. Wygenerowany przez nie prąd trafia do falownika, gdzie następuje jego przekształcenie w prąd zmienny, który może zasilać cały budynek. Nadwyżki wyprodukowanej energii trafiają do sieci, w której są magazynowane i mogą później zostać wykorzystane. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze falownika? Ważne są długie gwarancje, wydajność i chłodzenie, które w najlepszych inwerterach występuje w formie radiatora. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie!

Instalacje fotowoltaiczne
tylko z TopCoat

Co możemy Ci zaoferować?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usług oraz rozwiązań, które z łatwością dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Wybierz odpowiednią instalację i zyskaj niezależność energetyczną!

 • Instalacje fotowoltaiczne do 10 Kwp
 • Instalacje fotowoltaiczne do 50 Kwp
 • Instalacje fotowoltaiczne gruntowe
 • Carporty
 • Ładowarki samochodowe
 • Czyszczenie instalacji

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zyskaj niezależność energetyczną!
  Ciesz się bezpieczeństwem. Bezpieczeństwo stawiamy zawsze na pierwszym miejscu! Przy każdej instalacji wykonujemy wszelkie niezbędne pomiary, zabezpieczenia i uziom – nasze montaże zgodne są ze sztuką budowlaną, nie ma miejsca na żadne niedopatrzenia!
 • Zaskocz się jakością
  Wszystkie moduły, które oferujemy są monokrystaliczne, wykonane w technologii HALF-CUT (120 ogniw, 9 busbar’ów) – chronią przed ewentualnym zacienieniem. Dodatkowo, wszystkie podzespoły są bezobsługowe i nie wymagają serwisów. To gwarancja najwyższej jakości i pewności działania!
 • Żyj ekologicznie
  Dzięki wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych przyczynisz się do polepszenia stanu środowiska naturalnego. Zadbaj o świat dla przyszłych pokoleń!
 • Masz gwarancję jakości naszych usług!
  Od 12 do 20 lat na produkt. Od 25 do 30 lat na wydajność.

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne do 10 Kwp

W przypadku gospodarstw domowych moc fotowoltaiki powinna być dobrana tak, by wyprodukowana w ciągu roku energia nie przekraczała rocznego zużycia.

Instalacje fotowoltaiczne do 10 Kwp okażą się być zupełnie wystarczające zarówno dla niewielkich domów, jak i dla większych gospodarstw domowych.

Instalacje fotowoltaiczne do 50 Kwp

Instalacja fotowoltaiczna w firmie to ogromna oszczędność dla przedsiębiorców. Choć na pierwszy rzut oka taka inwestycja może wydawać się dużym kosztem to jest to wyjątkowo opłacalne rozwiązanie, które bardzo szybko zwróci wszystkie poniesione koszty – zwłaszcza, jeśli wybierzemy taką ilość paneli fotowoltaicznych, które pokryją zapotrzebowanie energetyczne firmy w prawie 100%.

Rozpocznijmy współpracę
przy Twoim projekcie.

Zadzwoń do nas
+48 535 980 670

Napisz do nas
kontakt@topcoat-consulting.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego